Selecciona Edició
Connecta’t

Llista de la CUP per a les eleccions catalanes del 21-D

Candidatura de la formació anticapitalista a les circumscripcions de Barcelona, Tarragona, Lleida i Girona

Carles Riera.
Carles Riera.

Llista de la CUP a les quatre províncies catalanes per a les eleccions catalanes del 21 de desembre.

Barcelona

1. Carles Riera Albert

2. Maria Sirvent Escrig

3. Vidal Aragonés Chicharro

4. Fuentsanta Ballester Jiménez

5. Jordi Isidro Salvia Cuadras

6. Isabel (Bel) Olid Baez

7. Ramon Vancells Casacuberta

8. Maria Rovira i Torrens

9. Arnau Comas Miñarro

10. Núria Gibert Dasca

11. Isabel Benitez Romero

12. Maria Asunción Martinez Artero

13. Aitor Blanc Aranjuelo

14. Mariona Pascual Alfaras

15. Òscar Mendoza Gómez

16. Esther Del Alcázar Fabregat

17. Pau Romero Garcia

18. Gemma Boix Pou

19. Enric Pineda Traïd

20. Núria Araüna Baró

21. Lluc Vinyes Peláez

22. Montserrat Castañe Roque

23. Eva Fernàndez Lamelas

24. Anna Coll Zabala

25. Otger Amatller Gutierrez

26. Susana Rofín Gimeno

27. Àlex Rosa Gandia

28. Gemma Codina Serra

29. Marc Sellarès Cots

30. Eva Pedraza Aguilera

31. Aritz Garcia Gómez

32. Meritxell Martínez Masoni

33. Roger Badosa Teba

34. Mireia Sánchez Pi

35. Pere Freixa Oliveras

36. Joana Pujol Llop

37. Pere Gelabert Xirinachs

38. Maria Isabel (Mabel) Rodríguez Rivero

39. Pedro Mercadé Toro

40. Montserrat Mata Dumenjó

41. Josep (Pep) Riera Porta

42. Montserrat Recasens Bel

43. Genís Rovira Barat

44. Roser Veciana Olivé

45. Xavier Pellicer Pareja

46. Alba Vinyes Cormina

47. Jordi Pujol Lizana

48. Jaume Casals Ció

49. Fabià Díaz Cortés

50. Neus Montaner Sanchez

51. Georgina Monge López

52. Carla Dinarès Ayats

53. Josep Tarradas Dulcet

54. Elena Crespi Asensio

55. Belen Cañizar Bel

56. Elena Idoate Ibáñez

57. Joan López Fernàndez

58. Marta Cordomí Forns

59. Eudald Calvo Català

60. Roser Valverde Lojo

61. Dídac Rimoldi Camí

62. Mireia Herrera Prats

63. Carlos Escolà Sànchez

64. Laia Santís Martí

65. Josep Maria Ballarín Cuadra

66. Immaculada Prat Costa

67. Pau Font Martínez

68. Núria Comerma Cortada

69. Íñigo Robredo Corta

70. Míriam Ferràndiz Saus

71. Oleguer Presas Renom

72. Montserrat Venturós Villalba

73. Joan Coma Roura

74. Mireia Foradada Villar

75. Joan Garriga Quadres

76. Eulàlia Reguant Cura

77. Xavier Safont-Tria Ramon

78. Mireia Vehí Cantenys

79. Julián De Jódar Muñoz

80. Maria Gabriela Serra Frediani

81. Albert Botran Pahissa

82. Isabel Vallet Sànchez

83. Joaquim Arrufat Ibáñez

84. Anna Maria Gabriel Sabaté

85. David Fernández Ramos

Suplents:

1. Jordi Méndez Cordobés

2. Alfredo Lafuente Marco

3. Clara Camps Calvet

4. Arnau Aymerich Casas

5. Eligio Medina Rivero

6. Clara Sànchez Mas

7. Arnau Galí Montiel

Tarragona

1. Xavier Milian Nebot

2. Josep Mañé Chaparro

3. Èrica Bel Queralt

4. Edgar Fernández Blázquez

5. Lurdes Quintero Gallego

6. Maria Mestre Montserrat

7. Xavier Rodríguez Serrano

8. Montse Sans Pros

ISSN 1988-298X http://www.gencat.cat/dogc DL B 38014-2007

5/11 Diari Oficial de la Generalitat de Catalunya Núm. 7498 - 19.11.2017

CVE-DOGC-A-17322001-2017

9. Gerard Nogués Balsells

10. Núria Rodríguez Serrano

11. Roger Sosa Vallverdú

12. Roser Vernet Anguera

13. Jaime Rodríguez Calero

14. Lola Santacatalina Ubiedo

15. Oriol Olivé Barberà

16. Júlia Granell Barberà

17. Ruth Sunyol González

18. Sergi Saladié Gil

Suplents:

1. Genís Vives Cantero

2. Joan Pons Solé

3. Dayana Santiago Callau

4. Benjamí Nadal Abella

5. Helena Barceló Parellada

6. Rubén Suan Vives

7. Selene Alberich Bosch

8. Francesc Fortuño Bonet

9. Eva Amposta Serres

10. David Vidal Caballé

Lleida

1. Mireia Boya Busquets

2. Pau Juvillà Ballester

3. Jordi Vives Tolosa

4. Xènia Antona Vilarmau

5. Aida Sanuy Perpiñá

6. Mar Vicente Alegre

7. Rosa Peñafiel Cantano

8. Josep Maria Colea Garcia

9. Özgür Günes Öztürk Okumus

10. Jaume Solé Colom

11. Anna Maria Capdevila Rulló

12. Jordi Llauradó Senar

13. Susana Ariño Rosó

14. Àngel Ollé Pujols

15. Josep Antoni Vilalta Coletes

Suplents:

1. Carlos Gonzàlez Iglesias

2. Clàudia Camats Perera

3. Miquel Orobitg Cortada

4. Meritxell Gené Poca

5. Maria Huguet Recasens

Girona

1. Natàlia Sànchez Dipp

2. Daniel Cornellà Detrell

3. Laia Pelàch i Saget

4. Ramón Casadevall Sala (Non)

5. Sylvia Dinorah Barragán Sacco

6. Ignaci Sabater Poch

7. Mireia Tresserres Fluvià

8. Joan Bou Geli

9. Àfrica Muntané Izquierdo

10. Albert Suñer Castillo

11. Judit Costa Pagès

12. Carles Ventura Sánchez

13. Núria Palmada Garcia

14. Aniol Pujolràs Frigola

15. Roser Huete Calderón

16. Francesc Domingo Oliver

17. Inmaculada Sau Giralt

Suplents:

1. Benet Salella Vilar

2. Mercé Amich Vidal

3. Santiago Llagostera Güell

4. Elena Delgado Caparrós

5. Raül Massanella Quiles

6. Maria Roure Fabré

7. Ernest Morell i Torra

8. Maria Dolors Pons Sais

9. Sebastià Parra Nuño (Sebas)

10. Marc Masfarré Irazola

MÉS INFORMACIÓ