Selecciona Edició
Connecta’t

Llista del PSC per a les eleccions catalanes del 21-D

Candidatura dels socialistes catalans a les circumscripcions de Barcelona, Tarragona, Lleida i Girona

El cap de llista del PSC, Miquel Iceta.
El cap de llista del PSC, Miquel Iceta. EFE

Llista del Partit dels Socialistes de Catalunya (PSC-PSOE) a les quatre províncies catalanes per a les eleccions catalanes del 21 de desembre.

Barcelona

1. Miquel Iceta Llorens

2. Eva Granados Galiano

3. Ramón Espadaler Parcerisas (Ind)

4. Beatriz Silva Gallardo (Ind)

5. Ferran Pedret i Santos

6. Alícia Romero Llano

7. Jordi Terrades Santacreu

8. Assumpta Escarp Gibert

9. David Pérez Ibáñez

10. Esther Niubó Cidoncha

11. Pol Gibert Horcas

12. Marta Moreta i Rovira

13. Raúl Moreno Montaña

14. Eva Maria Martínez Morales

15. Juan Luis Ruiz López

16. Maria Mas Arrufat

17. David Donaire Domínguez

18. Mercè Cardona Junyent

19. Jordi Riba Colom

20. Eva Menor Cantador

21. Josep Perpinyà i Palau

22. Vanesa Múñoz Fernández

23. Mario García Gómez

24. Olga Ortiz Moreno

25. Enric Fernàndez-Velilla Ceprià

26. Esther Pujol i Martí

27. Jonatan Martínez López

28. Mireia Dionisio Calé

29. Carlos Cordón Núñez

30. Judith Riera Román

31. Ernesto Carrión Sablich

32. Isabel Sierra Navarro

33. Abdul Razzaq Sadiq Chohan

34. Elia Tortolero Orejuela

35. Marcos Pérez López

36. Sonia Guerra López

37. Salustià Monteagudo Hidalgo

38. Maria Lladó Leal

39. Juan Pedro Pérez Castro

40. María Teresa Revilla Sánchez

41. Mohamed Ahsissene Ben Sbih

42. Concepción Jiménez Cruz (Conchi)

43. Adrià Díaz Maldonado

44. Miriam Pérez Rojano

45. David Buxens Escorihuela

46. Maria Inmaculada Bajo De La Fuente

47. Antonio Rozas Martínez

48. Ana Ampudia I Dalmau

49. Roger Guisado Castro

50. Anna Villarreal Pascual

51. José Luis López Carrasco

52. Carmen López García

53. José Antonio Monteagudo Urgel

54. Isabel Iglesias Martínez

55. Hugo Ferrer Sáez

56. Carme Tena Lameiro

57. David Gómez Luque

58. Rosa Jiménez Martínez

59. Ernest Suñé Nicolás

60. Daniela Fernández Llorens (Ind)

61. Lucio Villasol González

62. Eva Riulas Huet

63. Jordi Piera Cascales

64. Olga Campos Berlanga

65. Miguel Comino Haro

66. Dolors González Dana

67. Joan Ramón i Bernabé

68. Mireia Cándida Garrido García

69. Juan Carlos Fernández López

70. Eva Centeno Escudero

71. Marcos Delgado Chamizo (Ind)

72. Susana López Rico

73. Manuel Gómez Acosta

74. Isis Abad Ruiz

75. Alex Ramos Torre

76. Núria Gispert Feliu

77. Manuel Zaguirre Cano

78. Anna Balletbó i Puig

79. Carlos Losada Marrodan (Ind)

80. Carme Valls Llobet (Ind)

81. Mario Romeo García

82. Elisenda Malaret García ( Ind)

83. Jordi Hereu i Boher

84. Victoria Camps Cervera ( Ind)

85. Carlos Jiménez Villarejo (Ind)

Suplents:

1. Laura Rodríguez Mesas

2. José Ignacio Aparicio Ciria

3. Laura Millán Martos

4. Javier Fernández Medrano

5. Catalina Siles Royo

6. Pedro Curado Bola

Tarragona

1. Rosa M. Ibarra Ollé

2. Carles Castillo Rosique

3. Joan Caballol Angelats

4. Bibiana Porres Carranza

5. Andreu Martín Martínez

6. Rocio León Aller

7. José Manuel de la Vega Carrera

8. M. Jesús Sánchez Soldevila

9. Eloi Menasanch Sevil

10. Laura Vidal Garcia

11. Christian Martínez Rodríguez

12. Dolores Gurrera Romo

13. Alfons Garcia Rodriguez

14. Maria Dolors Bel Guerrero

15. Ander Mikel Basterrechea Aranguren

16. Meritxell Cano Bravo

17. Ambiorix de Jesús Rivera Rodriguez

18. Josep Félix Ballesteros Casanova

Suplents:

1. Lucia López Cerdan

2. Lucio Moreno Fernández

Girona

1. Rafel Bruguera Batalla

2. Montserrat Surroca Comas (Independent)

3. Pere Casellas Borrell

4. Maria Teresa Guerrero Sánchez

5. Martí Duran Pons

6. Laura Serrano Gálvez

7. José Manuel Aliste Salís

8. Cristina Martínez Picot

9. Albert Bramon Vives

10. Ana Belén López Soto

11. José López Ruiz

12. Olga Catalina Simarro Rojas

13. Carlos Fernandez Amer

14. Mónica Rios García

15. Joan Martín Puntada

16. Ana Belén Avilés Ramos

17. Francesc Guisset Lagresa

Suplents:

1. Juan Antonio Marín Acuña

2. Ángeles Carrión GarcÍa

3. Arturo Prades Martínez

4. Marta Poyatos Gonzalez

5. José García Rodríguez

Lleida

1. Òscar Ordeig Molist

2. Montse Mínguez García

3. David Pàmpols Camats (Independent)

4. Sílvia Romero Galera

5. José Crispín Gómez

6. Maria Vergés Pérez

7. Cristian Botija Caravaca

8. Noelia Soto González

9. Buenaventura Baca Hernández

10. Lorena González Dios

11. Joel Arbonés Solé

12. Maria del Carmen Rivera Baró

13. Mohamed El Mamoun Mrimou

14. Núria Medina Ximenez

15. Àngel Ros Domingo

Suplents:

1. Kleber Esteve Ramells

2. Rosa Maria Caselles Mir

3. Pedro Coria Gonzalez

4. Pepita Peiró Badia

5. Carlos Garcia Gómez

6. Maria Burgués Bargués

7. José Luis Palacios Rodríguez

8. Pasión-Gador Romero Garcia

9. Joan Manuel Alés Martín

MÉS INFORMACIÓ